Regulamin

1. Strony transakcji

 1. Nabywcą może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
 2. Właścicielem sklepu www.agdland.pl jest firma "TakPol" AGD Hurt-Detal.

2. Oferta sklepu

 1. Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 2. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
 3. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów a podane specyfikacje z materiałów przez nich publikowanych.
 4. Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo poinformowani przez pracownika sklepu www.agdland.com.pl.
 5. Ceny mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od firmy "TakPol" AGD Hurt-Detal.

3. Zamówienia

 1. Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie www.agdland.pl, pocztą elektroniczną, faxem lub telefonicznie.
 2. Zamówienie potwierdzane jest telefonicznie i/lub pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin roboczych.
 3. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu) w ciągu 5 dni roboczych, zostanie ono anulowane.
 4. Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
 5. W przypadku niektórych towarów mało popularnych zamówienie zostanie zrealizowane po wpłacie 20 % zaliczki.
 6. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia pomiędzy www.agdland.pl i Nabywcą umowy sprzedaży towaru.

4. Formy płatności

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za składane zamówienia:
  • przy odbiorze: należność pobiera kurier,
  • przedpłatą na rachunek bankowy sklepu,
  • w systemie ratalnym Żagiel, na miejscu w sklepie,
  • przy odbiorze osobistym: należność pobiera sprzedawca
 2. Sklep www.agdland.pl wystawia fakturę pro-forma na podstawie której Nabywca dokonuje wpłaty.
 3. Z chwilą wpłynięcia na konto sklepu www.agdland.pl płatności, towar zostaje wysłany wraz z fakturą.

5. Transport

 1. Na terenie Warszawy i okolic oferowany towar dostarczany jest gratis. Przy wybranych modelach konsultacja ze sprzedawcą. Cena nie obejmuje wniesienia dostarczanych produktów do mieszkania.
 2. Na terenie całej Polski Koszty dostawy są zróżnicowane od formy płatności czy też wartości zamówienia. Dostawa zamówienia odbywa się w wybrany przez Klienta sposób określany podczas zamówienia.
 3. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji".
 4. W przypadku modeli promocyjnych transport po uzgodnieniu.

6. Czas realizacji zamówienia

 1. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć (w indywidualnych przypadkach nawet do kilkudziesięciu dni), jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany.

7. Wydanie towaru

 1. Chwilą wydania towaru jest moment odebrania rzeczy z siedziby AGDLAND a w przypadku jego wysyłki powierzenie go przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju (art. 544 § 1 kodeksu cywilnego). W przypadku naszego sklepu jest to firma kurierska w zależności od cech zamówionego sprzętu oraz dokonanego przez Państwa wyboru. Wysyłając towar do Państwa AGDLAND zapewni sposób opakowania i przewozu odpowiadający właściwościom rzeczy w szczególności jej nienaruszalność (zgodnie z art. 545 § 1 kodeksu cywilnego).

8. Reklamacje

 1. Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu danej marki, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego sprzętu.
 2. 3. W przypadku awarii sprzętu należy kierować się do jednego z autoryzowanych punktów serwisowych producenta w Polsce.

9. Gwarancje

 1. Każdy oferowany towar posiada polską kartę gwarancyjną autoryzowanego serwisu producenta.
 2. Jakiekolwiek problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowane przez producenta/importera placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera.
 3. Jeżeli karta gwarancyjna produktu nie została wypełniona przez nasz sklep z powodu możliwości naruszenia opakowania zabezpieczającego przed uszkodzeniem podczas transportu, prosimy po rozpakowaniu przesyłki o przesłanie jej na adres siedziby AGDLAND. Wypełnioną kartę niezwłocznie odeślemy do Państwa z powrotem.

10. Paragony, faktury VAT

 1. Do każdego zakupionego w sklepie www.agdland.pl produktu jest dołączany paragon fiskalny.
 2. Aby otrzymać fakturę VAT, należy przesłać pocztą dane niezbędne do wystawienia faktury VAT na adres sklepu, wraz z paragonem fiskalnym w ciągu 7 dni od daty zakupu.
 3. W przypadku, gdy adres dostawy znajduje się na terenie Warszawy i okolic, wystarczy podać dane do faktury VAT w momencie składania zamówienia. Faktura zostanie wtedy dostarczona wraz z towarem.

11. Postanowienia końcowe

 1. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
 2. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 3. Zawartość sklepu www.agdland.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronie sklepu www.agdland.pl są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep www.agdland.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.